O deweloperze

o deweloperze

żoliborz business concept

Żoliborz Business Concept Sp. z o. o. została powołana do zrealizowania inwestycji handlowo-biurowo- hotelowej zlokalizowanej u zbiegu ulic Powązkowskiej, Krasińskiego i Elbląskiej w Warszawie.
To spółka z polskim kapitałem, której kluczowymi atutami są przede wszystkim wysokiej jakości projekty o określonym standardzie i solidne wykonanie.

Podmioty powiązane ze spółką osobowo i kapitałowo mają duże doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich, zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych. Wszystkie realizowane inwestycje powstają w najlepszych lokalizacjach dużych miast przy współpracy z rzetelnymi firmami wykonawczymi i pracowniami projektowymi.

nowe biura warszawa

WARSZAWA

biuro na kancelarię warszawa

Oaza przy Włościańskiej zlokalizowana jest w północnym rejonie Warszawy w dzielnicy Żoliborz, niedaleko metra Marymont. W ramach inwestycji wybudowano budynek wielorodzinny z usługami w parterze oraz dwukondygnacyjny garaż podziemny.

W 2016 r. spółka oddała do użytku 37 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 2491 m2, dwa lokale usługowe o powierzchni 430 m2 oraz 50 miejsc postojowych. Budynek charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją. Obiekt posiada monitoring, kontrolę dostępu oraz instalację inteligentnego domu SNG Home. Lokale na trzech ostatnich kondygnacjach wyposażone są w klimatyzację firmy Toshiba.

zainwestuj i zarabiaj

KRAKÓW

lokale usługowe sprzedaż

Oaza Bronowice to nowoczesny kompleks budynków w Krakowie oddany do użytku w 2014 r. W dwóch etapach inwestycji powstało 88 atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań o łącznej powierzchni 4340 m². Następnie  w kolejnych dwóch etapach powstało 188 lokali mieszkalnych, 6 lokali administracyjno- biurowych o łącznej powierzchni 9 150 m²– wraz z garażami podziemnymi i pełną infrastrukturą komunikacyjną. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, elegancką i funkcjonalną architekturą.

Oaza Bronowice znajduje się w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta okolicy. Nieruchomość leży w obszarze należącym do najbardziej rozwojowych w ostatnich latach terenów komercyjnych, cieszących się dużym zainteresowaniem ze strony deweloperów oraz nabywców mieszkań.

INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI

Na ostatnich niezagospodarowanych działkach przy ul. Stańczyka w Krakowie powstaje ostatni dopełniający kwartał zabudowy. W ramach tego kwartału powstanie kompleks trzech segmentów, opartych na wspólnym garażu podziemnym. Na parterze oraz na wyższych kondygnacjach zaprojektowano łącznie 94 funkcjonalne mieszkania oraz 3 lokale administracyjno-biurowe. Termin realizacji wrzesień 2019 r.